Čas bilancovania

Blíži sa koniec roka a s ním i čas bilancovania. Pre TJ Družstevník Sobotište to bol rok zmien, ktoré postupne prinášajú svoje ovocie. Za úspech sa dá považovať umiestnenie všetkých troch mužstiev, pričom všetky sa umiestnili na prvých troch miestach vo svojich súťažiach.

Prinášame aj dodatočné informácie o družstve žiakov. Naše vekovo najmladšie družstvo sa pod vedením trénera Davida Cúla po jesennej časti súťaže umiestnilo na 3. mieste, nenapodobnili sme tak mužstvá mužov a dorastu ktoré zimujú zhodne na 1. priečkách tabuľky. V jedenástich odohratých zápasoch sme získali 28 bodov za 9 výhier 1 remízu a 1 prehru. Pred nami sú mužstvá s 30 bodmi Prietrž a Borský Svätý Jur. Najlepším strelcom žiakov je s 11-timi gólmi univerzál Radovan Tomeček. Do jarnej časti ideme s cieľom ešte vylepšiť momentálne 3. miesto a postúpiť tak do majstrovstiev okresu. Dňa 10.11.2012 sa naši žiaci zúčastnili na halovom turnaji o pohár predsedu ObFZ, ktorý sa konal v Senici. V konkurencii 8-mich družstiev sme obsadili nepopulárne 4. miesto. Najlepším naším strelcom bol s 8-mimi gólmi David Mertel. Turnaj vyhralo mužstvo z Rybiek. Dôležité je však toto zlepšenie potvrdiť v jarnej časti sezóny.

Pri príležitosti Martinských hodov usporiadala organizácia TJ Družstevník Sobotište dňa 10.11.2012 v kultúrnom dome Hodovú zábavu, na ktorej sa zúčastnilo okolo 300 hostí, čo je po niekoľkoročnej odmlke pekné číslo. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a podporu.

Budúci  rok  bude  pre  našu  telovýchovnú  jednotu pomerne náročný  z organizačnej stránky. Neustále  sa  potýkame s problémom nájsť dostatok ľudí, ktorí by sa nebáli na seba zobrať  zodpovednosť za určitú oblasť organizácie. Preto by sme týmto chceli požiadať všetkých priateľov futbalu so záujmom stať sa aktívnym členom organizačného tímu, aby sa k nám prihlásil, či už na tréningoch alebo iných podujatiach. Radi privítame každú pomocnú ruku.

Záverom organizácia TJ Družstevník Sobotište ďakuje všetkým priaznivcom, členom, partnerom a sponzorom za celoročnú podporu. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov do budúceho roku 2013.

(december/2012, TJ Sobotište)

Tlačiť

Mohlo by Vás zaujímať...