Hlásenie – 19.6.2019

  • Klub slovenských turistov Sobotište pozýva občanov Sobotišťa na nočný pochod k Útulni pod Uchánkom, ktorý sa uskutoční v piatok 21. júna 2019. Pri útulni sa stretneme  o 22:00 hod. Budeme radi ak si na cestu posvietite lampášmi alebo lampiónmi. Uvedenej akcie sa každý zúčastňuje na vlastné nebezpečenstvo a deti do 15 rokov v sprievode rodičov.
  • Vážení občania! Telovýchovná jednota Družstevník Sobotište Vás pozýva na malú slávnosť, ktorá sa uskutoční v nedeľu 23. júna 2019 o 16:30, pred začiatkom futbalového stretnutia Sobotište – Radošovce. Za účasti vtedajších hráčov a funkcionárov Družstevníka Sobotište si pripomenieme  40. výročie postupu Sobotišťa do najvyššej okresnej futbalovej súťaže v roku 1979. Všetci si z rúk predsedu telovýchovnej jednoty Patrika Kadlečíka prevezmú pamätné fotografie. Príďte si zaspomínať na jednu zo slávnych kapitol  histórie sobotištského futbalu! 
  • Jednota dôchodcov Sobotište pozýva svojich členov na stretnutie, ktoré sa uskutoční dňa 21. júna t.j. v piatok o 16.00 hod. v Hostinci U Majera.
Tlačiť

Mohlo by Vás zaujímať...